Masal Tellalı

Masal Tellalı Yayıncı/DJ Biyografi 2019 yılında Radyo1959 ailesine katılan yayıncımız derlediği ve anlattığı masallarla bizi farklı dünyalara götürüyor. Yayıncı/DJ İrtibat EPosta: radyo1959@gmail.com DJ in yayın arşivi aşağıdadır. Yayını dinlemek için ilgili satıra tıklayın ve gelen pencerede en üstte bulunan aşağı ok tuşuna tıklayarak yayını mp3 formatında bilgisayarınıza indirmelisiniz.

Dj Gün Araf -Radyo1959
Dj-Gün

Gün ARAF Yayıncı/DJ Biyografi Ankara’lı DJ’lerimizden DJ Gün, Radyo1959 yayıncıları arasına 15/02/2018 tarihinde katıldı. “Gün’den Geceye” isimli programıyla her ayın ilk Çarşamba günü saat 22:00’de yayın alan DJ Gün, şiir ağırlıklı programlar yapıyor. Güzel bir şiir dinletisi içinde harika bir yolculuk yapmak için kaçırmayın. Yayıncı/DJ İrtibat EPosta: radyo1959@gmail.com DJ in yayın arşivi aşağıdadır. Yayını dinlemek…

Subitay Erdem Şahin

Subitay Erdem ŞAHİN Yayıncı/DJ Biyografi Radyo1959 Yayıncısı (DJ) DJ Erdem İzmirde Yaşıyor. Radyo1959 yayıncıları arasına 25 Kasım 2017 katıldı. Kendisi müzik ile amatör olarak uğraşıyor. Bağlama çalıyor. Bir müddet Radyomuzda yayın yapan DJ Erdem iş yoğunluğu nedeniyle yayın yapamıyor. Aşağıda daha önce yaptığı yayınları indirebilirsiniz. İrtibat EPosta: radyo1959@gmail.com DJ in yayın arşivi aşağıdadır. Yayını dinlemek…

Şakaron&Makaron

Şakaron&Makaron Merih ve Sinem Yayıncı/Programcı Biography Özel yayın kuşağında DJ MERİH ve DJ SİN’in birlikte hazırlayıp sunduğu doğaçlama, eğlenceli, neşeli, şakalı, makalı bir program. Program Ekibi İrtibat EPosta: radyo1959@gmail.com DJ in yayın arşivi aşağıdadır. Yayını dinlemek için ilgili satıra tıklayın ve gelen pencerede en üstte bulunan aşağı ok tuşuna tıklayarak yayını mp3 formatında bilgisayarınıza indirmelisiniz.

M&S

M&S Merih ve Sinem Yayıncı/Programcı Biography Program Ekibi Özel yayın kuşağında DJ MERİH ve DJ SİN’in birlikte hazırlayıp sunduğu radyo programı. Güncel konulara da değinen, eğlenceli, neşeli, taşlamalı, hoş bir program. İrtibat EPosta: radyo1959@gmail.com DJ in yayın arşivi aşağıdadır. Yayını dinlemek için ilgili satıra tıklayın ve gelen pencerede en üstte bulunan aşağı ok tuşuna tıklayarak yayını mp3 formatında…

Sinem AZBAZDAR DİNÇER

Sinem AZBAZDAR DİNÇER, vefakar, çalışkan, gönüldaş, barışsever ve hümanist kişiliği ile tanıdığımız bir Radyo1959 emekçisidir. Kendi hazırlayıp sunduğu temalı programlarıyla, program yapımcılığı ve editörlüğü ile öne çıkan Sinem Azbazdar Dinçer, Radyo1959’un hemen hemen kuruluşundan bu güne kadar her alanında aktivitesini, yeteneğini ve emeğini ortaya koymuştur. (Devamı için tıklayın)

Nihan ÖZGEREL

Yönetici/Yayıncı

DJ Nihan Özgerel , Radyo1959 DJ Adminliğini yönetmektedir. Ayrıca haftalık olarak yayın alan Nihan Özgerel, bir çok radyo DJ’inin yetiştirilmesinde etkin rol oynamıştır. Özel hayatında Turizm İşletmeciliği görevini yürüten Nihan Özgerel Sinema Televizyon bölümü mezunudur.

Merih TIĞLI

Yönetici/Yayıncı

Merih TIĞLI, Radyo1959 yöneticisi ve yayıncı. Her hafta salı günleri yayın alan Merih Tığlı, Katılımcı yayıncılık konusunda uzmanlaşmıştır. Radyo1959’un kurulduğu günden bu güne kadar içerisinde ve yönetim ekibinde yer alan yayıncı, 5 yıla yakın yayıncılık deneyimi, hazırladığı konuklu programları ve söyleşileriyle Radyo1959 katılımcı yayıncılığına farklı ve kalıcı bir bakış açısı ve kalite getirmiştir. (Devamı İçin tıklayın)

Nalan GÜRSOY

Yayıncı/DJ

Radyo1959’un yetiştirdiği DJ’lerden. Çocukluğundan itibaren Halk Müziği ile ilgilenmiş. En büyük tutkusu Halk Müziği. Nalan, Halk Müziği programları hazırlıyor ve aktif olarak özel bir koroda çalışıyor. Nalan, emekli ve Ankara’da yaşıyor.

Asuman ERGÜN

Yayıncı/DJ

Radyo1959’un yetiştirdiği DJ’lerden biri olan Asuman, 2012 yılı ortalarından itibaren yayında. Pazartesi günleri saat 22-24 arasında istek yayınları yapıyor. Yalova’da yaşayan Asuman emekli… Aktif politikayla ilgilenmeyi seviyor. Siz isteyin biz çalalım programının yapımcısı ve sunucusu (Devamı için tıklayın)