Subitay Erdem Şahin
Subitay Erdem ŞAHİN Yayıncı/DJ Biyografi Radyo1959 Yayıncısı (DJ) Yolu sevgiden ve dostluktan geçenlerin buluştuğu Radyo1959'da görev almak ayrıcalıktır DJ Erdem İzmirde Yaşıyor. Radyo1959 yayıncıları arasına 25 Kasım 2017 katıldı. Çüçeği burnunda bir DJ olarak, ilk kez denemesine rağmen oldukça başarılı. Kendisi müzik ile amatör olarak uğraşıyor. Bağlama çalıyor. Kendi tarzı ile yayın yapan DJ Erdem…
Şakaron&Makaron
Şakaron&Makaron Merih ve Sinem Şakaron&Makaron Merih ve Sinem Yayıncı/Programcı Biography Program Ekibi Radyo1959 bir tutkudur. Vazgeçemediğiniz. Özel yayın kuşağında DJ MERİH ve DJ SİN'in birlikte hazırlayıp sunduğu doğaçlama, eğlenceli, neşeli, şakalı, makalı bir program. İrtibat EPosta: radyo1959@gmail.com Social links:FacebookTwitterYouTube YAYIN ARŞİVİDJ in yayın arşivi aşağıdadır. Yayını dinlemek için ilgili satıra tıklayın ve gelen pencerede en üstte bulunan aşağı…
M&S
M&S Merih ve Sinem Yayıncı/Programcı Biography Program Ekibi Radyo1959 bir tutkudur. Vazgeçemediğiniz. Özel yayın kuşağında DJ MERİH ve DJ SİN'in birlikte hazırlayıp sunduğu radyo programı. Güncel konulara da değinen, eğlenceli, neşeli, taşlamalı, hoş bir program. İrtibat EPosta: radyo1959@gmail.com Social links:FacebookTwitterYouTube YAYIN ARŞİVİDJ in yayın arşivi aşağıdadır. Yayını dinlemek için ilgili satıra tıklayın ve gelen pencerede en üstte bulunan…
Sinem AZBAZDAR DİNÇER

Sinem AZBAZDAR DİNÇER, vefakar, çalışkan, gönüldaş, barışsever ve hümanist kişiliği ile tanıdığımız bir Radyo1959 emekçisidir. Kendi hazırlayıp sunduğu temalı programlarıyla, program yapımcılığı ve editörlüğü ile öne çıkan Sinem Azbazdar Dinçer, Radyo1959’un hemen hemen kuruluşundan bu güne kadar her alanında aktivitesini, yeteneğini ve emeğini ortaya koymuştur. (Devamı için tıklayın)

Nihan ÖZGEREL

Yönetici/Yayıncı

DJ Nihan Özgerel , Radyo1959 DJ Adminliğini yönetmektedir. Ayrıca haftalık olarak yayın alan Nihan Özgerel, bir çok radyo DJ’inin yetiştirilmesinde etkin rol oynamıştır. Özel hayatında Turizm İşletmeciliği görevini yürüten Nihan Özgerel Sinema Televizyon bölümü mezunudur.

Merih TIĞLI

Yönetici/Yayıncı

Merih TIĞLI, Radyo1959 yöneticisi ve yayıncı. Her hafta salı günleri yayın alan Merih Tığlı, Katılımcı yayıncılık konusunda uzmanlaşmıştır. Radyo1959’un kurulduğu günden bu güne kadar içerisinde ve yönetim ekibinde yer alan yayıncı, 5 yıla yakın yayıncılık deneyimi, hazırladığı konuklu programları ve söyleşileriyle Radyo1959 katılımcı yayıncılığına farklı ve kalıcı bir bakış açısı ve kalite getirmiştir. (Devamı İçin tıklayın)

Nalan GÜRSOY

Yayıncı/DJ

Radyo1959’un yetiştirdiği DJ’lerden. Çocukluğundan itibaren Halk Müziği ile ilgilenmiş. En büyük tutkusu Halk Müziği. Nalan, Halk Müziği programları hazırlıyor ve aktif olarak özel bir koroda çalışıyor. Nalan, emekli ve Ankara’da yaşıyor.

Asuman ERGÜN

Yayıncı/DJ

Radyo1959’un yetiştirdiği DJ’lerden biri olan Asuman, 2012 yılı ortalarından itibaren yayında. Pazartesi günleri saat 22-24 arasında istek yayınları yapıyor. Yalova’da yaşayan Asuman emekli… Aktif politikayla ilgilenmeyi seviyor. Siz isteyin biz çalalım programının yapımcısı ve sunucusu (Devamı için tıklayın)

Birgül ÇAKMAK

Yayıncı/DJ

Radyo1959’un yetiştirdiği kaliteli DJ lerden biri. Bir Türk Sanat Müziği sevdalısı. Aktif olarak TSM çalışmaları var. Antalya’da, emekliliğin tadını çıkartan Birgül Cuma günleri TSM yayını yapıyor. Dinleyicilerine TSM’nin muhteşem eserleriyle keyifli saatler yaşatıyor.(Devamı için tıklayın)

Emine Ferah KÜÇÜKSAKARYA

Yayıncı/DJ

11.04.2015 günü, geçirdiği amansız bir hastalık nedeniyle kaybettiğimiz DJ Ferah’ımız. DJ Ferah, Radyo1959’un içinde yetişen DJ’ lerimizdendi. Pazar günleri, fasıl ve seçtiği şarkılarla programını sürdürüyordu. Üç delikanlı annesi olan Ferah’ın en büyük tutkusu ailesiydi. Her tür müziği seven DJ Ferah’ın seçtiği şarkılar çoğunlukla ilk kez dinlediğimiz müziklerden oluşuyordu.
Çok üzgünüz. Anısını yaşatacağız.