asu

Asuman ERGÜN

Yayıncı/DJ

Biyografi

Yayıncı/DJ

Radyo1959’un yetiştirdiği DJ’lerden biri olan Asuman, 2012 yılı ortalarından itibaren Radyo1959 mikrofonlarında yayın almaktadır. Yayına başladığı günden itibaren kesintisiz, aksatmadan, özveri ile Pazartesi günleri saat 22-24 arasında istek yayınları, Cuma 22:00 – 24:00 saatleri arasında Türkü yayınları yapıyor. İstek programında Radyo dinleyicilerinin şarkı isteklerini karşılıyor ve onların mesajlarını bizlere ulaştırıyor. İstek yayıncılığının, Radyo1959 kalitesine ilkelerine uygun ve başarılı olarak sürdürülmesinde DJ Asuman’ın emeği ve katkısı büyüktür. Kendini istek yayınlarında geliştiren DJ Asuman, sadece istek yayınları değil, Radyo1959 mikrofonlarında her türden yayını yapabilecek yetenekteki Radyo DJ leri arasında yer almıştır.
Ayrıca her 15 günde bir Cuma akşamları TÜRKÜ yayınları da yapan DJ ASU’yu eğer bir türkü dostu iseniz mutlaka dinlemelisiniz.
Yalova’da yaşayan Asuman emekli ve aktif politikayla ilgilenmeyi seviyor. “Siz isteyin biz çalalım” isimli programında isteklerinizi karşılama için her 15 günde bir Pazartesi ve Türkü yayınları için her onbeş günde bir Cuma günleri mikrofonun başında sizleri bekliyor.

Yolu sevgiden ve dostluktan geçenlerin buluştuğu Radyo1959’da görev almak ayrıcalıktır

İrtibat

EPosta:
radyo1959@gmail.com

DJ in yayın arşivi aşağıdadır. Yayını dinlemek için ilgili satıra tıklayın ve gelen pencerede play tuşuna basarak online dinleyebilir veya en üstte bulunan aşağı ok tuşuna tıklayarak yayını mp3 formatında bilgisayarınıza indirebilirsiniz..

[sz-drive-embed type=”folder” id=”1QcKNaFryQhyzrz_FeCgcGuIaSIRSd9Oc” folderview=”list”/]

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Post comment