Biyografi

Radyo1959 Yayıncısı/Dj

Yolu sevgiden ve dostluktan geçenlerin buluştuğu Radyo1959’da görev almak ayrıcalıktır

İrtibat

E-Posta: radyo1959@gmail.com
instagram: @burcakkaraboga

Burçak KARABOĞA GÜNEY: 09/01/2021 tarihinde aramıza katıldı. İstanbul’da yaşayan Burçak, profesyonel olarak tiyatro oyuncusu, Her 15 günde bir Cumartesi günleri ATLIKARINCA isimli bir program hazırlayıp sunuyor.

Burçak KARABOĞA GÜNEY İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Bölümü’nden mezun oldu. Çağdaş Drama Derneği Liderlik eğitimi ve Çocuk Yogası eğitimi aldı. Çeşitli okullarda ve derneklerde yaratıcı drama, tiyatro, pandomim eğitmenliği yaptı. Sabancı Üniversitesi Eğitim Reformu Girişimi Eğitimde İyi Örnekler Konferansı seçici hakem kurulu’nda görev aldı. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’nda ve 1. İstanbul Drama Sempozyumu’nda ‘Gönül Kuşum Duygularımı Anlatıyor’ isimli bildiri sunumunu gerçekleştirdi. 2006 yılından beri Terakki Vakfı Okulları’nda yaratıcı drama ve tiyatro öğretmeni olarak görev yapıyor. 2007 yılından beri Çağdaş Drama Derneği Lider eğitmeni, İstanbul Drama Sanat Akademisin’de çocuklarla yaratıcı drama ve çocuk yogası eğitmenliğine devam ediyor. 1988 yılından beri devam eden oyunculuk hayatında Boğaziçi Üniversitesi Oyuncuları, Tiyatro Boğaziçi, İstanbul Üniversitesi Öğrenci Kültür Merkezi Sahnesi, İstanbul Üniversitesi Tiyatro Araştırmaları Topluluğu, Tiyatro Boyalıkuş ve Çekirgeler Kumpanyasıyla çalıştı.


Burçak karaboğa güney

Burçak KARABOĞA GÜNEY

Yayıncı/Dj

DJ in yayın arşivi aşağıdadır. Yayını dinlemek için ilgili satıra tıklayın ve gelen pencerede en üstte bulunan aşağı ok tuşuna tıklayarak yayını mp3 formatında bilgisayarınıza indirmelisiniz.

[sz-drive-embed type=”folder” id=”18h2UyDIx5IZgds1eHekr1KXE7SPpCjX5″ folderview=”list”/]

DJ YAYIN ARŞİVİ

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

Post comment