Burçak karaboğa güney

DJ BURÇAK KARABOĞA GÜNEY

DJ Burçak, Radyo1959 emekçileri arasına 09.01.2021 tarihinde katıldı. Mesleği tiyatro oyunculuğu olan Burçak KARABOĞA GÜNEY İstanbul’da yaşıyor.  Radyo1959 mikrofonlarından her 15 günde bir Cumartesi günleri “Atlıkarınca” isimli konulu bir program hazırlayıp sunuyor. Seçtiği konuları ve eşsiz müziklerini dinlemekten keyif alacaksınız.

Masal Tellalı

2019 Yılı Ağustos ayında aramıza katılan yayıncı derlediği, anlattığı masallarla ve seçtiği müziklerle farklı bir pencereden bize dokunuyor.

Birgül ÇAKMAK

O da Radyo1959’un yetiştirdiği kaliteli DJ lerden biri. Bir Türk Sanat Müziği sevdalısı. Aktif olarak TSM çalışmaları var. Antalya’da, emekliliğin tadını çıkartan  Birgül TSM yayını yapıyor. Dinleyicilerine TSM’nin muhteşem eserleriyle keyifli saatler yaşatıyor.

Asuman ERGÜN

Radyo1959’un yetiştirdiği DJ’lerden biri olan Asuman, 2012 yılı ortalarından itibaren yayında. Pazartesi günleri saat 22-24 arasında istek yayınları yapıyor. Yalova’da yaşayan Asuman emekli… Aktif politikayla ilgilenmeyi seviyor. Siz isteyin biz çalalım programının yapım ve yayınını üstleniyor.

Merih TIĞLI

Radyo1959’un yetiştirdiği DJ’lerden biri ve Radyo Yöneticisi olan Merih, 2012 Yılının başlarından itibaren yayında. Katılımcı ve kendi seçtiği şarkı ve müzik türü ile serbest yayın yapıyor. İstanbul’da yaşayan Merih Tığlı, Mali Müşavirlik bürosu işletiyor. Ayrıca Reiki ile ilgileniyor.

Nihan ÖZGEREL

Radyo Yöneticisi ve DJ Admini, 2011 Yılından itibaren Radyo1959’da, Serbest ve katılımcı yayınlarda uzman. Radyo1959 DJ lerinin yetiştirilmesinde büyük emeği var. Özel yaşamında Turizm İşletmeciliği yapan Nihan, İstanbul’da yaşıyor. Güzel sanatlar mezunu olan Nihan’ın ideali film çekip yönetmek.

E. Ferah KÜÇÜKSAKARYA

Ankara’lı olup İstanbul’a yerleşen DJ Ferah, Radyo1959’un içinde yetişen DJ’ lerimizden. kendi seçtiği şarkılarla, fasıl programlarıyla programını sürdürüyor. Üç delikanlı annesi olan Ferah’ın en büyük tutkusu ailesi. Her tür müziği seviyor.

Not:Sevgili Eminemizi 2015 Yılının Nisan ayında kaybettik. Işıklarda uyu güzel insan. Bize bıraktığın anılar sonsuza kadar bizimle olacak.

Kalite
Yayıncılık
Ekip
Yenilik

Yayın Deneyimi

Ciddi yayın tecrübesi, susmadan, kesintiye uğratmadan, vazgeçmeden, aksatmadan….

Canlı Yayın Tecrübesi

Kaliteli, deneyimli, ilkeli, dost DJ’lerimizle unutulmaz, sıcacık canlı yayınlar

Katılımcı Yayın

Mikrofonlarını ayrım yapmaksızın tüm dostlarına açan, katılımcı ve konuklu yayın yapan yegane radyo.

Ayrıca, Radyo1959’un kuruluşundan itibaren yayın alan, gelişimine katkıları olan, emeklerini unutmadığımız.

DJ’Birsen’e, DJ Kafkaf35’e, DJ Arjin’e, DJ Aylin’e, DJ Deniz’e, DJ İpek’e, Dj Cüneyt’e,  DJ Boomerang’a, DJ Dicci’ye, DJ Subitay Erdem’e, DJ Mürüvet’e, DJ Gün’e

Konuk DJ lere, Diğer isimsiz kahramanlara ve emeği geçen herkese…

Teşekkürlerimizle…

1 Yorum

  1. ne güzel bir radyo burası ya. bir türlü cesaret edip başvuru gönderemedim. bir kez gönderdim galiba onada zaten dönüş olmadı. tebrikler sevgiler.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Post comment