Merih TIĞLI

Radyo1959’un yetiştirdiği DJ’lerden biri ve Radyo Yöneticisi olan Merih, 2012 Yılının başlarından itibaren yayında. Katılımcı ve kendi seçtiği şarkı ve müzik türü ile serbest yayın yapıyor. İstanbul’da yaşayan Merih Tığlı, Mali Müşavirlik bürosu işletiyor. Ayrıca Reiki ile ilgileniyor.

Birgül ÇAKMAK

O da Radyo1959’un yetiştirdiği kaliteli DJ lerden biri. Bir Türk Sanat Müziği sevdalısı. Aktif olarak TSM çalışmaları var. Antalya’da, emekliliğin tadını çıkartan  Birgül TSM yayını yapıyor. Dinleyicilerine TSM’nin muhteşem eserleriyle keyifli saatler yaşatıyor.

Asuman ERGÜN

Radyo1959’un yetiştirdiği DJ’lerden biri olan Asuman, 2012 yılı ortalarından itibaren yayında. Pazartesi günleri saat 22-24 arasında istek yayınları yapıyor. Yalova’da yaşayan Asuman emekli… Aktif politikayla ilgilenmeyi seviyor. Siz isteyin biz çalalım programının yapım ve yayınını üstleniyor.

Nihan ÖZGEREL

Radyo Yöneticisi ve DJ Adminimizdi, 2011 Yılından itibaren Radyo1959’da serbest ve katılımcı yayınlarda sayısız programa imza attı. Radyo1959 DJ lerinin yetiştirilmesinde büyük emeği vardı. DJ ve DJ Adminemiz Nihan ÖZGEREL, yakalandığı amansız hastalıkla mücadelesini 22 Şubat 2021 tarihinde kaybederek aramızdan ayrıldı.Işıklarda uyu adminemiz. Kalbimizdesin. Bize bıraktığın anılar sonsuza kadar bizimle olacak.

E. Ferah KÜÇÜKSAKARYA

Ankara’lı olup İstanbul’a yerleşen DJ Ferah, Radyo1959’un içinde yetişen DJ’ lerimizden biriydi. Kendi seçtiği şarkılarla, fasıl programlarıyla Radyo1959’da yayın yaptı. Üç delikanlı annesi olan Ferah’ın en büyük tutkusu ailesiydi. DJ Ferah, yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak 2015 Yılının Nisan ayında aramızdan ayrıldı.Işıklarda uyu güzel insan. Bize bıraktığın anılar sonsuza kadar bizimle olacak.

Kalite
Yayıncılık
Ekip
Yenilik

Yayın Deneyimi

Ciddi yayın tecrübesi, susmadan, kesintiye uğratmadan, vazgeçmeden, aksatmadan….

Canlı Yayın Tecrübesi

Kaliteli, deneyimli, ilkeli, dost DJ’lerimizle unutulmaz, sıcacık canlı yayınlar

Katılımcı Yayın

Mikrofonlarını ayrım yapmaksızın tüm dostlarına açan, katılımcı ve konuklu yayın yapan yegane radyo.

Ayrıca, Radyo1959’un kuruluşundan itibaren yayın alan, gelişimine katkıları olan, emeklerini unutmadığımız.

DJ’Birsen’e, DJ Kafkaf35’e, DJ Arjin’e, DJ Aylin’e, DJ Deniz’e, DJ İpek’e, Dj Cüneyt’e,  DJ Boomerang’a, DJ Dicci’ye, DJ Subitay Erdem’e, DJ Mürüvet’e, DJ Gün’e, DJ Burçak’a, DJ Masal Tellalı’na

Konuk DJ lere, Diğer isimsiz kahramanlara ve emeği geçen herkese…

Teşekkürlerimizle…

1 Yorum

  1. ne güzel bir radyo burası ya. bir türlü cesaret edip başvuru gönderemedim. bir kez gönderdim galiba onada zaten dönüş olmadı. tebrikler sevgiler.

Comments are closed.