ca5vehptpnd9gjtyds4

MILESTONES of Turkish pop music, UNFORGETTABLE composers, eternal sounds in RADYO1959

Internet radio is one of the most listened to and most quality radio Radyo1959, the number of respecting the milestones of Turkish pop music, gave the labor of Turkish pop music in coming to this day, has been spearheaded, very valuable artists just by being limited to the art direction, the contribution that they make and transport the listeners today the mission. To commemorate these artists, do not forget to protect values, the rights to be engaged in music neck debt of each organization. They haunting sound of a time, pioneers and veterans. Even after the lapse of ten years still love, joy and admiration that we listen to their success is a testament to the quality and mastery of artistic identity. This valuable recognition of our artists of the younger generation, music listening and love is our wish. We also play our part in this process in order to find the slightest contribution gladly we are ready to do every task with great pride.

REQUEST

radyo dinle radyo1959

WINAMP

radyo dinle, radyo1959

IPHONE

radyo dinle, radyo1959

ANDROID

radyo dinle, radyo1959, android

FOR PARTICIPATE IN THE LIVE BROADCAST!

Our listeners
Please Call to
REQUEST AND PARTICIPANTS BROADCAST our DJ BROADCASTERS

0 (850) 353 72 16

  Or you can connect with SKYPE  

(It is active only during the broadcast.)

SKYPE search for RADIO 1959

Click This Image below

Use our request line for your request. Requests for broadcasting Radio 1959 DJ will enjoy playing the rules are in accordance with requests you make. Remember, arabesque, fantasy, vessels entering the music genre song requests will be met. Requests by the arrival of the order flow or song will be played in the DJ set. Request our hotline will be opened 10 min before the start of the broadcast and will be closed 10 min before the end of the broadcast.

Please click here to go to the Request Line.

YOUR MESSAGES

Last Post
Last post (All post are TR Language)

RADYO1959, FRIENDLY AND SOUND QUALITY

TIKLA ve RADYO DİNLE

With CD-quality broadcasting, mobile-compatible new site

Radyo Dinle

7/24 quality music. Principled, level, democrats, intellectuals, progressive, universal radio broadcasting. Comfortable and convenient listening on all platforms. More than 2000 domestic and foreign high-quality broadcast the song capacity. 22: 00 starts live broadcasts, yo, participatory publishing. Optional programs, themed programs. Quality, outstanding DJs in Radyo1959.

Neutral’re !. We party! We are poor, the oppressed, those who have been wronged, we side are those who can not receive the reward of labor. Fair, equal, free and fraternal’re on the struggle for life. Murdered for defending such a life, coplanar when, beaten, detained and the arrested’re on. Around the world invaders, resisting its collaborators; We exploited people by the side of imperialism.

Internet three years of experience in radio broadcasting, technical competence, with a strong radyoyuz distinguished friends. You can listen to all over the world and participate in our publications.

Radyo1959 radio as you want it … Your Radio.

Çalışma-Tefide Kılıç

Radyo1959, we miss brings back the radio recently dreams.

Comfortable enough to listen with just one click from all over the world, the music of the universe with convenient transportation in your home at any moment.

 • Domestic and foreign qualified music
 • It can be heard from every platform
 • Skilled, experienced, qualified DJs
 • Participatory, interactive broadcasting
 • Sensitive democratic, progressive
 • Make friends radio
 • CD quality sound
 • 100% Mobile Compatible
 • Amateur spirit, professional effort
 • continuous broadcasting
 • 3 years experience
 • broadcasting for all ages

RADYO1959 DOSTLARIYLA GÜÇLÜ

Hep birlikte, hep beraber, paylaşarak, üreterek

Radyo1959 kurulduğu günden itibaren, dinleyenlerini dostlarını gerçek hayatta buluşturmaya ve geleneksel kent toplantıları yapmaya devam ediyor. Radyo1959  sayesinde 3 yılda yaklaşık 200 Radyo Dostunu birbiri ile buluşturduk. Kalıcı dostluklar, güzel arkadaşlıklar kurdurduk. Gururluyuz. Buluşmaya ve buluşturmaya devam edeceğiz.

Kulaklık, headset

Kendinizi müziğin ritmine bırakın.

O ne yapacağını bilir.

Radyo1959 mikrofonu

Radyo1959 mikrofonlarını tüm dostlara açtık.

Barışa, dostluğa, sevgiye, kardeşliğe…

RADYO YAYINLARIMIZ

OtoDJ ve Canlı Yayınlarımız

OTODJ yayınlarımız günün her saati gece ve gündüz kuşağında sizleri eşsiz ve özenle seçilip hazırlanmış müzikleri ile karşılamaktadır. 7 gün 24 saat bıkmadan yorulup usanmadan enfes bir müzik ziyafeti ile OTODJ tüm radyo dostlarının gönüllerinde taht kurmuştur. OTODJ müzikleri yayın kurulumuz tarafından özenle seçilerek hazırlanmaktadır. Gece saat 24:00 den sonra sabaha kadar devam eden GECE ve MÜZİK yayınını, gündüz saatleri içerisinde verdiğimiz etnik müzik ve New Age, Chill Out, fasıl, ve enstrümantal yayınlarımızı gece kuşağındaki CAZ, BLUES yayınlarımızı dinlemenizi tavsiye ediyoruz. Evrensel müziğinin tüm tınısını duyabileceğiniz radyodur radyo1959.

bir fincan kahve ve radyo1959

Radyo1959 her akşam dost ve yetenekli DJ lerinin hazırladığı canlı programlarıyla da güçlü. Biz DJ Okuluyuz. Yeni DJ ler yetiştiriyoruz. Onları ailemize katıyoruz. Bu yardımlaşma ve dayanışma birlikteliğinde hep birlikte gelişiyor ve öğreniyoruz. Kimbilir, bir gün siz de Radyo 1959 mikrofonlarından sevdiklerinize ve radyo dostlarımıza seslenebilirsiniz. Onlarla seçtiğiniz kaliteli müzikleri paylaşabilirsiniz. Canlı yayınlarımız, İstek Yayınları, Temalı/Konulu Yayınlar, Serbest ve Katılımcı Yayınlar olarak sınıflandırılmaktadır.

Yoz müzik olarak adlandırılan, yoz kültürün, dejenerasyonun bir sonucu ortaya çıkan, insanımızı kaderciliğe, umutsuzluğa sürükleyen, (Arabesk, fantezi, pavyon) müzikleri çalmıyor ve bu kültüre hizmet etmiyoruz. Ayrıca sözlerinde ayrımcılık, aşağılama, hakaret içeren şarkılar mikrofonlarımıza asla ulaşamaz.Yerli  yabancı POP, ROCK, SLOW, NOSTALJİ, BLUES, CAZ, NEW AGE, KLASİK, ETNİK Müzik türleri ve tabi ki Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği,  çaldığımız müzik türlerinin bir kısmıdır. Kaliteli, doğru, güzel ve evrensel olan her müziği çalıyoruz.

Radyo1959 kurulduğu günden itibaren katılımcı yayıncılık konusuna önem vermiş, en kısa zamanda teknik alt yapısını ve teknik gelişimini tamamlayarak aşamalı olarak canlı yayınlarına konuk almaya başlamıştır. 2014 yılında özellikle katılımcı yayınlarımızda doruğa ulaştık. 30’u aşkın radyo dostunu mikrofonlarımıza konuk ettik. Onlarla doyumsuz keyifli saatler yaşadık. Ayrıca Radyo dostlarına seslerini duyurma fırsatını elde ettik. Katılımcı yayınlarımıza devam edeceğiz. Gelecekte daha geniş ve daha etkili katılımcı yayınlarımızda buluşacağız.

Lütfen bir iki dakikanızı ayırarak

FACEBOOK Sayfamızı Beğenin

Youtube Sayfamız

[sz-ytbadge channel=”1959dogumlular” width=”auto” height=”auto” /]

Facebook sayfamızı Ziyaret edin

Yayınlarımızdan ve Radyonuzdan haber alabilmek için lütfen Facebook sayfamızı ziyaret edin ve beğenin.

Facebook sayfaları ve grubu ile interaktif yayıncılık.

Facebook Sayfamızda bizlerle iletişim içerisinde olmak için. Gruplarımıza katılabilir. Yayınlarımızı ve paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz.

Twitter sayfamızı Ziyaret edin

Yayınlarımızdan ve bizden haber alabilmek için lütfen Twitter'da bizi takip edin.

Twitter takibi ile interaktif yayıncılık.

Twitter Sayfamızda bizlerle iletişim içerisinde olmak için bizi takip edebilirsiniz.

Youtube sayfamızı Ziyaret edin

Videolarımızı, kliplerimizi ve özel yayınlarımızı izlemek için lütfen youtube sayfamızı ziyaret edin.

Radyo1959 youtube'da

Kliplerimiz, çekimlerimiz, arşiv yayınlarımızla Youtube'da da sizlerleyiz.

Site Yöneticileri, Webmasterlar

7 gün 24 saat kesintisiz kaliteli müzik yayını yapan radyomuzun sitenizde yer almasını ister misiniz?

Evet, Radyo1959 sitenize müzik getirecek.

Ziyaretçileriniz sitenize girdiklerinde harika bir müzik yayını ile karşılanacaklar. Tıklayın ve kodları alın