nihan

DJ Nihan ÖZGEREL

Dj Admini

Biyografi

Radyo1959 Yöneticisi ve DJ Admini

Yolu sevgiden ve dostluktan geçenlerin buluştuğu Radyo1959’da görev almak ayrıcalıktır

Radyo1959’un kuruluşundan bu güne kadar yayıncılık ve yöneticilik görevini başarıyla üstlenen DJ Nihan Özgerel , Radyo1959 DJ Adminliğini yürütmektedir. Ayrıca haftalık, serbest yayın alan Nihan Özgerel, bir çok radyo DJ’inin yetiştirilmesinde, onlara hocalık yaparak kendilerini geliştirmelerinde etkin rol oynamıştır. Radyo1959’un ilk resmi yayınında ilk yayını alan DJ olma unvanına da sahiptir. Güven veren kişiliği, zarafeti, iyi niyeti ile örnek verecek bir kişiliğe sahip olan adminemiz, koşulları ne olursa olsun “Çocuğum” dediği Radyo1959 saflarında, yayınlarıyla, duruşuyla, yönetimiyle. özverisiyle, sorumluluğu, cana yakınlığı ve sempatisiyle Radyo1959’da, onun tüm gruplarında aktif, önder bir Radyo1959 emekçisi olarak yerini almaktadır. Radyo1959’u bu güne getiren katkısı ve emeği tartışılmayacak emekçileri arasındadır. Doğaçlama yayın ustası ve bir DJ hocası olan DJ Nihan, rahat sunumu, özel yayınlarda ve müşterek programlardaki başarısı, şarkı seçimleri ve müzikalitesi ile ön plana çıkmaktadır. Özel hayatında Turizm İşletmeciliği görevini yürüten Nihan Özgerel Sinema Televizyon bölümü mezunudur.

İrtibat

EPosta:
radyo1959@gmail.com

DJ YAYIN ARŞİVİ

DJ in yayın arşivi aşağıdadır. Yayını dinlemek için ilgili satıra tıklayın ve gelen pencerede en üstte bulunan aşağı ok tuşuna tıklayarak yayını mp3 formatında bilgisayarınıza indirmelisiniz.

[sz-drive-embed type=”folder” id=”0BwO8Bf_cqveUfjlma1JaU2JrYjByM1Q4M25yNVpHZ3k2WHhxMF9VME9vWVUtR3RJSXhxRWs” folderview=”list”/]